• 14:30 Swansea 0 - 0 Manchester Utd
  • 16:30 Hamburg 0 - 0 Augsburg
  • 16:30 Hertha 0 - 0 Stuttgart
  • 16:30 Hoffenheim 0 - 0 Werder Bremen
  • 16:30 Mainz 0 - 0 Hannover
  • 16:30 Wolfsburg 0 - 0 Dortmund
  • 17:00 Bournemouth 0 - 0 Watford
  • 17:00 Burnley 0 - 0 West Brom
  • 17:00 Leicester 0 - 0 Brighton
  • 17:00 Liverpool 0 - 0 Crystal Palace
  • 17:00 Southampton 0 - 0 West Ham
  • 18:00 Lyon 0 - 0 Bordeaux
  • 19:00 Juventus 0 - 0 Cagliari
  • 19:15 Celta 0 - 0 Sociedad
  • 19:30 Stoke 0 - 0 Arsenal
  • 19:30 Schalke 0 - 0 RB Leipzig
  • 20:00 Bursaspor 0 - 0 Alanyaspor
  • 20:00 Karabükspor 0 - 0 Başakşehir
  • 21:00 Montpellier 0 - 0 Strasbourg
  • 21:00 Nice 0 - 0 Guingamp
  • 21:00 Rennes 0 - 0 Dijon
  • 21:00 St Etienne 0 - 0 Amiens
  • 21:00 Troyes 0 - 0 Nantes
  • 21:15 Girona 0 - 0 Atl. Madrid
  • 21:45 Verona 0 - 0 Napoli
  • 21:45 Osmanlıspor 0 - 0 Galatasaray
  • 21:45 Sivasspor 0 - 0 Malatyaspor
  • 23:15 Sevilla 0 - 0 Espanyol
  • MS Yanbian Fude 0 - 4 Jiangsu Sainty
  • MS Yunnan Lijiang 2 - 1 Dalian Transcendence
  • 14:45 Meizhou Hakka 0 - 0 Hangzhou Greentown
  • 90' Guizhou HFZC 2 - 1 Şanghay SIPG
  • 90' Iwata 1 - 1 Cerezo Osaka
  • 90' Kashima 2 - 0 Shimizu
  • 64' Gamba Osaka 0 - 0 Kashiwa
  • 63' Hiroshima 0 - 0 Kofu
  • 67' Kawasaki 1 - 0 Sapporo
  • 63' Niigata 1 - 0 Sendai
  • 63' Sagan Tosu 2 - 0 Omiya
  • 23' Urawa 1 - 1 Fc Tokyo
  • 67' FC Seul 1 - 1 Ulsan
  • 67' Jeju Utd 2 - 0 Jeonnam Dragons
  • 67' Jeonbuk Hyundai Motors 1 - 1 Gwangju
  • 66' Suwon SB 1 - 2 Gangwon
  • 66' Anyang 0 - 3 Seongnam
  • 66' Bucheon 1 - 0 Gyeongnam
  • 66' Busan IPark 2 - 0 Ansan Greeners
  • 63' Braga II 0 - 2 Santa Clara
  • 65' Yenisey 1 - 1 Zenit II
  • 48' Famalicao 0 - 0 Benfica II
  • 23' Dynamo Dresden 0 - 0 Sandhausen
  • 23' Fortuna Dusseldorf 0 - 0 Kaiserslautern
  • 23' Heidenheim 0 - 0 Duisburg
  • 9' Sheffield Utd 0 - 0 Barnsley
  • 14:30 Baoding 0 - 0 Shanghai Shenxin
  • 14:30 Qingdao Huanghai 0 - 0 Shenzhen Ruby
  • 14:30 Zhejiang Yiteng 0 - 0 Beijing Renhe
  • 14:30 Kilmarnock 0 - 0 Celtic
  • 14:35 Hebei CFFC 0 - 0 Beijing Guoan
  • 14:35 Liaoning Whowin 0 - 0 Tianjin Teda
  • 14:35 Shan. Shenhua 0 - 0 Guangzhou Evergrande
  • 15:00 Chemnitzer 0 - 0 Osnabruck
  • 15:00 Erfurt 0 - 0 Paderborn
  • 15:00 Hallescher 0 - 0 Unterhaching
  • 15:00 Preussen Munster 0 - 0 Magdeburg
  • 15:00 Sonnenhof Grobaspach 0 - 0 Aalen
  • 15:00 Werder Bremen (Amt) 0 - 0 Wehen
  • 15:00 Ural 0 - 0 CSKA Moskova
  • 16:00 Khimki 0 - 0 Shinnik
  • 15:00 Tyumen 0 - 0 Krylya Sovietov
  • 15:00 Oskarshamns AIK 0 - 0 Angelholm
  • 15:45 Red Star Paris 0 - 0 Consolat Marseille
  • 16:00 Lens 0 - 0 Brest
  • 16:00 Ranheim 0 - 0 Levanger
  • 16:00 Vard Haugesund 0 - 0 Vidar
  • 18:00 Rakow Czestochowa 0 - 0 Katowice
  • 15:00 Dinamo St Petersburg 0 - 0 Tom Tomsk
  • 16:00 Gazovik 0 - 0 Luch-Energiya
  • 17:00 Tambov 0 - 0 Kuban
  • 18:00 Volgar Astrakhan 0 - 0 Avangard
  • 16:00 Sandvikens 0 - 0 Enskede IK
  • 16:00 Skovde 0 - 0 Rosengard
  • 16:30 Arka Gdynia 0 - 0 Pogon
  • 17:00 Rapid Vienna 0 - 0 Sturm Graz
  • 18:00 Santiago Wanderers 0 - 0 Univ. Catolica
  • 17:00 Aston Villa 0 - 0 Norwich
  • 17:00 Bolton 0 - 0 Derby
  • 17:00 Bristol City 0 - 0 Millwall
  • 17:00 Fulham 0 - 0 Sheffield Wed
  • 17:00 Ipswich 0 - 0 Brentford
  • 17:00 Nottingham F 0 - 0 Middlesbrough
  • 17:00 Preston 0 - 0 Reading
  • 17:00 Qpr 0 - 0 Hull
  • 17:00 Wolves 0 - 0 Cardiff
  • 17:00 Bradford 0 - 0 Blackburn
  • 17:00 Bury 0 - 0 Bristol Rovers
  • 17:00 Charlton 0 - 0 Northampton
  • 17:00 Doncaster 0 - 0 Blackpool
  • 17:00 Fleetwood Town 0 - 0 Afc Wimbledon
  • 17:00 Milton Keynes Dons 0 - 0 Gillingham
  • 17:00 Oldham 0 - 0 Wigan
  • 17:00 Peterborough 0 - 0 Rotherham
  • 17:00 Portsmouth 0 - 0 Walsall
  • 17:00 Scunthorpe 0 - 0 Oxford
  • 17:00 Shrewsbury 0 - 0 Rochdale
  • 17:00 Southend 0 - 0 Plymouth
  • 17:00 Accrington 0 - 0 Mansfield
  • 17:00 Carlisle 0 - 0 Cheltenham
  • 17:00 Chesterfield 0 - 0 Port Vale
  • 17:00 Coventry 0 - 0 Newport County
  • 17:00 Crawley 0 - 0 Cambridge
  • 17:00 Crewe 0 - 0 Barnet
  • 17:00 Exeter 0 - 0 Lincoln
  • 17:00 Forest Green 0 - 0 Yeovil
  • 17:00 Luton 0 - 0 Colchester
  • 17:00 Morecambe 0 - 0 Swindon
  • 17:00 Stevenage 0 - 0 Grimsby
  • 17:00 Wycombe 0 - 0 Notts County
  • 17:00 AFC Fylde 0 - 0 Dagenham Red
  • 17:00 Boreham Wood 0 - 0 Aldershot
  • 17:00 Bromley 0 - 0 Hartlepool
  • 17:00 Chester 0 - 0 Sutton Utd
  • 17:00 Dover Athletic 0 - 0 Barrow
  • 17:00 Eastleigh 0 - 0 Tranmere
  • 17:00 Gateshead 0 - 0 Macclesfield
  • 17:00 Guiseley 0 - 0 Torquay
  • 17:00 Maidenhead Utd 0 - 0 Ebbsfleet
  • 17:00 Maidstone Utd 0 - 0 Wrexham
  • 17:00 Solihull Moors 0 - 0 Halifax
  • 17:00 Woking 0 - 0 Leyton Orient
  • 17:00 Hifk 0 - 0 Rovaniemi
  • 17:00 Kemi Kings 0 - 0 İnter Turku
  • 17:00 Honka 0 - 0 Haka
  • 17:00 Oulu 0 - 0 Gnistan
  • 17:00 Asker 0 - 0 Follo
  • 17:00 Brumunddal 0 - 0 Skeid
  • 17:00 Grorud 0 - 0 Ham Kam
  • 17:00 KFUM 0 - 0 Kjelsas
  • 17:00 Egersunds 0 - 0 Vindbjart
  • 17:00 Fram Larvik 0 - 0 Notodden
  • 67' Sibir 1 - 0 Volga Olimpiets
  • 17:00 AFC Utd 0 - 0 Malmö
  • 17:00 Syrianska 0 - 0 Oster
  • 17:00 Akropolis IF 0 - 0 Assyriska
  • 17:00 Vasalund 0 - 0 Carlstad United
  • 17:00 Qviding 0 - 0 Mjallby
  • 17:00 Utsiktens 0 - 0 Ljungskile
  • 17:00 Aberdeen 0 - 0 Dundee
  • 17:00 Hibernian 0 - 0 Hamilton
  • 17:00 Motherwell 0 - 0 Ross County
  • 17:00 Rangers 0 - 0 Hearts
  • 17:00 St Johnstone 0 - 0 Partick Thistle
  • 17:00 Dundee Utd 0 - 0 Brechin
  • 17:00 Dunfermline 0 - 0 Falkirk
  • 17:00 Inverness Ct 0 - 0 Morton
  • 17:00 Livingston 0 - 0 St Mirren
  • 17:00 Queen Of South 0 - 0 Dumbarton
  • 17:00 Albion Rovers 0 - 0 Airdrieonians
  • 17:00 Alloa 0 - 0 Queens Park
  • 17:00 Arbroath 0 - 0 East Fife
  • 17:00 Raith Rovers 0 - 0 Forfar
  • 17:00 Stranraer 0 - 0 Ayr Utd
  • 17:00 Berwick 0 - 0 Annan
  • 17:00 Elgin 0 - 0 Clyde
  • 17:00 Montrose 0 - 0 Cowdenbeath
  • 17:00 Stenhousemuir 0 - 0 Peterhead
  • 17:00 Stirling Albion 0 - 0 Edinburgh City
  • 17:30 Spartak Moskova 0 - 0 Lokomotiv Moskova
  • 18:00 Union St Gilloise 0 - 0 Westerlo
  • 18:00 Gorodeya 0 - 0 Slutsk
  • 18:00 Banik Ostrava 0 - 0 Teplice
  • 18:00 Zlin 0 - 0 Karvina
  • 18:00 Seinajoen 0 - 0 Lahti
  • 18:00 Fylkir 0 - 0 Leiknir F
  • 18:00 Olimpia Grudziadz 0 - 0 Chrobry Glogow
  • 18:00 Pogon Siedlce 0 - 0 W. Suwalki
  • 18:00 Puszcza Niepolomice 0 - 0 Odra Opole
  • 18:00 Tondela 0 - 0 Estoril
  • 18:00 Academico Viseu 0 - 0 Leixoes
  • 18:00 Cova Piedade 0 - 0 Arouca
  • 18:00 Oliveirense 0 - 0 Nacional Madeira
  • 18:00 Porto II 0 - 0 Penafiel
  • 18:00 Covilha 0 - 0 Guimaraes II
  • 18:00 Uniao Madeira 0 - 0 Academica
  • 18:00 Varzim 0 - 0 Gil Vicente
  • 18:30 Gaz Metan Medias 0 - 0 Poli Timisoara
  • 19:00 Genk 0 - 0 Charleroi
  • 19:00 Torpedo Zhodino 0 - 0 Vitebsk
  • 19:00 Bohemians 1905 0 - 0 Slavia Prague
  • 19:00 Fc Copenhagen 0 - 0 Sonderjyske
  • 19:00 Mezokovesdi 0 - 0 Kispest Honved
  • 19:00 Puskas Academy 0 - 0 Balmazujvaros
  • 19:00 Lillestrom 0 - 0 Valerenga
  • 19:00 Piast Gliwice 0 - 0 Korona Kielce
  • 19:00 Degerfors 0 - 0 Varbergs
  • 19:15 Asteras Tripolis 0 - 0 Pas Giannina
  • 19:15 Xanthi 0 - 0 Lamia
  • 19:30 Wolfsberger 0 - 0 Admira Wacker
  • 19:30 Ind. Del Valle 0 - 0 D. Cuenca
  • 19:30 Sunderland 0 - 0 Leeds
  • 19:30 Twente 0 - 0 Vvv Venlo
  • 19:30 Spartak Trnava 0 - 0 Slovan Bratislava
  • 19:30 Erzurum Bsb.Spor 0 - 0 Balıkesirspor
  • 19:30 Chernomorets 0 - 0 Veres Rivne
  • 19:30 Shakhtar Donetsk 0 - 0 Olimpic Donetsk
  • 15:45 GKS Tychy 0 - 0 Bytovia Bytow
  • 20:00 Rubin Kazan 0 - 0 Anzhi Makhachkala
  • 20:00 Baltika 0 - 0 Fakel Voronez
  • 20:00 Alcorcon 0 - 0 Sporting Gijon
  • 20:00 Osasuna 0 - 0 Sevilla II
  • 20:00 Senica 0 - 0 Nitra
  • 20:00 Trencin 0 - 0 Zemplin Michalovce
  • 20:00 Zlate Moravce 0 - 0 Tatran Presov
  • 20:00 Thun 0 - 0 Lausanne
  • 20:00 Zurich 0 - 0 Young Boys
  • 20:00 Chiasso 0 - 0 Wil 1900
  • 20:00 Rapperswil 0 - 0 Wohlen
  • 20:00 Giresunspor 0 - 0 Adanaspor
  • 20:15 Guimaraes 0 - 0 Sporting Lisbon
  • 20:30 Limerick 0 - 0 Bohemian
  • 20:30 Univ San Martin 0 - 0 Melgar
  • 20:45 Alkmaar 0 - 0 Den Haag
  • 21:00 Eupen 0 - 0 Oostande
  • 21:00 Waasland-Beveren 0 - 0 Lokeren
  • 21:00 Boleslav 0 - 0 Liberec
  • 21:00 Juventus Bükreş 0 - 0 Steaua Bükreş
  • 21:30 Mechelen 0 - 0 Antwerp
  • 21:30 Oh Leuven 0 - 0 Cercle Brugge
  • 21:30 Union Espanola 0 - 0 San Luis Quillota
  • 21:30 Olympiakos 0 - 0 AE Larissa
  • 21:30 Ujpest 0 - 0 Diosgyor
  • 21:30 Longford 0 - 0 Athlone
  • 21:30 Jagellonia 0 - 0 Slask Wroclaw
  • 21:30 Cordoba 0 - 0 Cadiz
  • 21:30 Numancia 0 - 0 Huesca
  • 21:30 Fenix 0 - 0 Sud America
  • 21:30 Boston River 0 - 0 Plaza Colonia
  • 21:30 Nacional Uruguay 0 - 0 CA Juventud
  • 21:30 Montevideo 0 - 0 Cerro Montevideo
  • 21:45 Heerenveen 0 - 0 Heracles
  • 21:45 Adana Demirspor 0 - 0 Rizespor
  • 22:00 Wilstermann 0 - 0 Nacional Potosi
  • 22:00 Corinthians 0 - 0 Vitoria Bahia
  • 22:00 Rijeka 0 - 0 Lokomotiva
  • 22:30 Abc Natal 0 - 0 Internacional
  • 22:30 Boa 0 - 0 Ceara
  • 22:30 Guarani 0 - 0 Santa Cruz
  • 22:30 Regatas 0 - 0 Luverdense
  • 22:30 Benfica 0 - 0 Belenenses
  • 23:00 Dep. Municipal 0 - 0 Sport Rosario